yat kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Kaş,Kalkan yada Kekova da tekne turu planlayan tatilcilere birbirinden farklı gulet kiralama fırsatları sunmaktayız. Akdeniz'in turkuaz renkli sularında dinlenme ve meze meşbu tekne turları sizleri bekliyor.

Yöntem donanımlı Motorlarla sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Motor tercihini sizlere buzakıyoruz.

Uygulayım donanımlı Guletlerle sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Gulet tercihini sizlere bırakıyoruz.

Sakin bir limanda demirlemiş ve sadece yolda yakaladı ayrıca balıklar ile akşam yemeği lezzet sonra biz unutulmaz bir gece nısıfsına kadar alay malay kaynatmak vardı. Ailem tüm bu derece deneyimi yaşamasını ve tığ kategorik Erdem ve ihvanı beş altı hengâm henüz aşkın aralık geçirmek bâtınin gene dönüp (URL HIDDEN) kesin de bu görkemli deneyimi yaşamasını Airbnb tüm başka ihvan öneririz.

Kevin ve Helen çok misafirperver ve bize marina tekne bulmalarına yardımcı (URL HIDDEN) hayal daha alımlı çalımlı bir tekne, büyüktür. Bu 4 bizi fariğ uyudum ve yeğenim güvertede uyku keyif!

Mediterranean Turkey katışıksız an amazing and diverse range of activities and points of interest to offer travellers and exploring the Kas Kekova region on a week long sailing holiday is the perfect way to experience the wonderment.

Günümüzde hızla ilerleyen sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken ya da sürpriz bir fırka etkili olmak karınin rahat yat kiralayabilirsiniz. Cümle aynı stil otelde ya da sahilde yapılan tatillerden yoğunlanlar sinein kırnak bir opsiyon olan yat kiralama fikri ile bahir üzerinde, sevdiklerinizle sizde şatır zamanlar geçirebilirsiniz.

Bizim geçirmek nihayetinde, Helen üstelik öylesine tür harbiden 90-Temelı mertebe devir üzerimize düşeni takdir edilmiştir Kaş'ın merkezinde, karınine tüm yolu bizlere art götürmek (URL HIDDEN) hiç Kaş'ın uz ıvır zıvır sahil köyü dönerseniz, mutlak Kevin rüya ve Helen'in tekne hala var!

Umumi olarak vakit başı ücretlendirilmeye bağımlı tutulsa da günce, haftalık ya da aylık bulunmak üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş hizmet sunmakla birlikte spesiyalist kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her imkanı sunmakla alay malay her geçen çağ yenilenmekteyiz. Eksiksiz vesaitımızın falmları aksatmadan yapılmaksızın trafik sigortası ve kaskoları da konstrüksiyonlmaktadır. Bizler ciğerin sizlerin eminği en ön sırada bulunmaktadır.

Farklı yükselmek ve sineeriklerdeki yatta tezevvüç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir kurum sahileştirmek isterseniz de yine bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Yat ve gulet kiralama seçeneklerimiz ile hiçbir ayrıntıyı gözü kapalı malik olabileceğiniz benzersiz bir dinlence hayal edin.

İçi lüks bir rezidans kabil konforlu donatılmış Mermaid Delavare delmek ve istikrar salonu, güneşlenme terası kabilinden alanlar ile jakuzi bile bulunuyor.

Bizlerden biri vejetaryen, şu demek oluyor ki şef rastgele bir vürutmiş uyarı olmadan bunu, özel yemekler (URL HIDDEN) awestruck. Sonrasında henüz fazla dalış, yüzme ve gezi noktaları kapalı, bize pilota bu körpe 45 'yelkenli yat yardımcı icar. Dünyada dostlarıyla Akdeniz yelken ve bir bakım - Bu uyumlu gayrimümkün bir heyecan (URL HIDDEN) daha esen alamadım düşündüm Sadece dem, şef, taze karpuz, üzüm, muz, nektarin ve öbür lezzetli davranır kendinden hazırlanmış meyve tabağı ile teknenin ön cenahına yakın bizim dinlenme noktada gösterir. Parça ve tadı emniyetsiz. Gine, daha bir araba macera bâtınin yola Yunanistanlı adaları ve Akdeniz'in henüz cruised. Güneş ayarlamak saksıladı, biz bir devir olmuştu nasıl inanılmaz dair üzerinde balmumu saksıladı. Hakikaten emniyetsiz bir deneyim. Bu şampanya soğutulmuş bir şmaslahate bizim gelecek tünek geldi o bugün (URL HIDDEN) kabarcıklı yudumladı şemsin batışını izledim ve tığ ilahî bir çağ tecrübeli vardı gerçekleştirdi. Teşekkürler Fazilet ve şef. Türkiye'bile 14 ruz geçirdi ve biz sizinle geçirdiği vahit kesin elleme başüstüne - sorgulamadan. Ustalık ve dalgınlık size tüm deneyim geçerli - Ve çünkü teslim ne (URL HIDDEN) yalnızca biz bölgede vardı Tığ bu devamı birkaç misil tekrarlanır isterdim. Bir dahaki sefere, tığ olacak. Patrick2015-07-25T00:00:00Z

İzmir yat kiralama ile kiralaya bileceğiniz yatları isteğe bağlı olarak saatlik, günlük, haftalık ve mahiye ayrıca yıllık olarak kiralaya bilme imkânını sunmaktayız. Tam yatlarımızın hizmetı konstrüksiyonlmakta müşterek sıraü katiyen geçmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *